Geriausias automobiliu lizingas

02.08.2023

Geriausias automobiliu lizingas

Lietuvoje lizingas yra labai populiarus automobilių įsigijimo būdas, o įmonių, teikiančių įvairias sąlygas, yra daug. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra automobilio lizingas, kaip jis skiriasi nuo kredito, bei kaip pasirinkti tinkamą lizingo bendrovę.

Kas yra lizingas ir kaip jis skiriasi nuo kredito?

Lizingas yra būdas įsigyti automobilį, kai lizingo įmonė suteikia jums teisę naudotis automobiliu tam tikru laikotarpiu. Skirtingai nuo kredito, kai įgyjate nuosavybę iš karto ir grąžinate skolą, o lizingo atveju jūs tik nuomojate automobilį ir mokate mėnesines lizingo įmokas. Štai kelios svarbios lizingo sąlygos ir ypatybės, bei privalumai:

 1. Ilgalaikis naudojimas: Lizingas leidžia jums naudotis automobiliu ilgesnį laikotarpį, kuris gali būti kelias ar net keliasdešimt mėnesių.
 2. Mėnesinės įmokos: Mokate reguliarias lizingo įmokas, kurios apima ne tik automobilio vertę, bet ir kitas išlaidas, tokius kaip draudimas ir techninė priežiūra.
 3. Galimybė įsigyti po lizingo: Dažnai galite įsigyti automobilį po lizingo laikotarpio pabaigos, sumokėdami likusią sumą arba pasirinkdami naują lizingo sutartį su nauju automobiliu.
 4. Rinkos vertės kritimas: Automobilio vertė dažnai mažėja su laiku, tačiau lizingo atveju jums nereikia nerimauti dėl pardavimo vertės, nes jūs tiesiog grąžinate automobilį lizingo įmonei.
 5. Mokesčių privalumai: Kai kurios šalys siūlo mokesčių lengvatas lizingo mokėjimams, kas gali būti finansiškai pranašu.

Kaip pasirinkti lizingo bendrovę?

Renkantis lizingo bendrovę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių veiksnių:

 1. Sąlygos: Išsamiai peržiūrėkite lizingo sąlygas, įskaitant palūkanų normą, lizingo laikotarpį, mėnesines įmokas ir galimus papildomus mokesčius.
 2. Atsiliepimai: Išsiaiškinkite kitų klientų atsiliepimus apie lizingo bendrovę. Skirkite dėmesio jų patirtims su klientų aptarnavimu, sąžiningumu ir bendra patirtimi.
 3. Patikimumas: Pasitikrinkite lizingo bendrovės patikimumą ir reputaciją rinkoje. Patikrinkite, ar įmonė yra oficialiai registruota ir turi reikiamus licencijavimo sertifikatus.
 4. Informacija internete: Patikrinkite, ar lizingo bendrovė teikia išsamią informaciją apie savo paslaugas ir sąlygas savo interneto svetainėje. Tai padės jums gauti aiškią informaciją ir suprasti, kokią paslaugą siūlo bendrovė.

Geriausių lizingo bendrovių sąrašas Lietuvoje

Lietuvoje yra kelios gerai žinomos lizingo bendrovės, kurios teikia kokybiškas lizingo paslaugas. Štai keletas iš jų:

 1. Luminor Lizingas: Viena iš didžiausių ir populiariausių lizingo bendrovių Lietuvoje, teikianti įvairias lizingo paslaugas privatiems ir verslo klientams.
 2. Swedbank Lizingas: Garsus ir patikimas lizingo teikėjas, turintis ilgametę patirtį šioje srityje ir siūlantis platų pasirinkimą bei konkurencingas sąlygas.
 3. SEB Lizingas: Ši įmonė taip pat žinoma dėl kokybiškų lizingo paslaugų ir plačių klientų spektro. Jie teikia lizingo paslaugas tiek asmenims, tiek įmonėms.
 4. Longo: Įmonė, specializuojanti automobilių lizinge, įskaitant naujus ir naudotus automobilius. Jie garsėja gera klientų aptarnavimo reputacija.
 5. Mokilizingas: Dar viena gerai žinoma lizingo bendrovė, teikianti įvairius lizingo pasiūlymus, įskaitant automobilių, technikos ir nekilnojamojo turto lizingą.

Be šių bendrovių, taip pat svarbu paminėti Mogo LT UAB, kuris taip pat yra populiari ir patikima lizingo bendrovė Lietuvoje.

Išvada

Pasirinkti tinkamą lizingo bendrovę yra svarbus žingsnis siekiant geriausios lizingo paslaugos. Atidžiai peržiūrėkite sąlygas, ieškokite patikimos įmonės su gerais klientų atsiliepimais ir tinkamai informuotu internetiniu puslapiu. Tai padės jums pasirinkti geriausią automobilio lizingo paslaugą, atitinkančią jūsų poreikius ir finansines galimybes.

sales