Apie Mogo

UAB "mogo LT" yra Eleving Group grupės, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome savo srities ekspertais, kuriais pasitiki daugiausia klientų rinkoje.

26 677

Bendras pasirašytų sutarčių kiekis nuo 2012 m.

Apie mus

Misija

Suteikti pasiekiamas ir prieinamas lizingo paslaugas klientams.

Vizija

Būti pirmaujančia įmone Lietuvoje, kuri orientuota į kliento poreikius pateikiant prieinamus atgalinio lizingo ir išperkamosios nuomos sprendimus. Vertybės – greitas aptarnavimas, ilgalaikis bendradarbiavimas. UAB mogo teikiamos paslaugos – transporto priemonių lizingas, atgalinis lizingas, automobilių nuoma. Mūsų tikslas - sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą su mūsų klientais, ieškant ir siūlant jiems geriausias sąlygas bei atstovaujant juos visame automobilio įsigijimo procese.

Mogo

Mes esame tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Mes siūlome transporto priemonių lizingą, atgalinį lizingą arba ilgalaikę nuomą. Su mūsų pagalba galite išsinuomoti bet kokios markės/amžiaus automobilį. Stengiamės įsiklausome į Jūsų poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą ieškant norimos transporto priemonės. Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų privatumą, tuo pačiu užtikriname pateiktų duomenų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Stengiamės Jums pasiūlyti lanksčias ir suprantamas finansavimo paslaugas ar kitas alternatyvas.

mogo map

Mūsų partneriai

Automobilių pardavimas visoje Lietuvoje!

Užpildykite paraišką!