Apie Mogo

UAB "mogo LT" yra Eleving Group grupės, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome savo srities ekspertais, kuriais pasitiki daugiausia klientų rinkoje.

Apie mus

Misija – suteikti pasiekiamas ir prieinamas lizingo paslaugas klientams. Vizija – būti pirmaujančia įmone Lietuvoje, kuri orientuota į kliento poreikius pateikiant prieinamus atgalinio lizingo ir išperkamosios nuomos sprendimus. Vertybės – greitas aptarnavimas, ilgalaikis bendradarbiavimas. UAB mogo teikiamos paslaugos – transporto priemonių lizingas, atgalinis lizingas, automobilių nuoma. Mūsų tikslas - sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą su mūsų klientais, ieškant ir siūlant jiems geriausias sąlygas bei atstovaujant juos visame automobilio įsigijimo procese.

26677

Bendras pasirašytų sutarčių kiekis nuo 2012 m.

image

Mogo

Mes esame tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Mes siūlome transporto priemonių lizingą, atgalinį lizingą arba ilgalaikę nuomą. Su mūsų pagalba galite išsinuomoti bet kokios markės/amžiaus automobilį. Stengiamės įsiklausome į Jūsų poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą ieškant norimos transporto priemonės. Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų privatumą, tuo pačiu užtikriname pateiktų duomenų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Stengiamės Jums pasiūlyti lanksčias ir suprantamas finansavimo paslaugas ar kitas alternatyvas.

Mūsų partneriai

Automobilių pardavimas visoje Lietuvoje!

Užpildykite paraišką!