Apie Mogo

UAB "mogo LT" yra Eleving Group grupės, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome vienais patikimiausių savo srities ekspertais.

Mūsų pasiekimai

27 375

Bendras pasirašytų sutarčių kiekis nuo 2012 m.

Kodėl verta rinktis Mogo?

Finansinės technologijos geresniam socialiniam mobilumui ❤️
Apie mus | Mogo-Prieinamas finansavimas bet kurioje situacijoje

Prieinamas finansavimas bet kurioje situacijoje

Esame čia, kad padėtume Jums gauti finansavimą, reikalingų Jūsų kasdieniams poreikiams ir didesnėms svajonėms įgyvendinti. Realių situacijų supratimas padeda mums atrasti asmeninį požiūrį į kiekvieną situaciją, rasti geriausią sprendimą ir suteikti finansavimą net tada, kai kiti to negali.

Apie mus | Mogo-Rūpestis Jūsų komfortu bet kuriuo metu

Rūpestis Jūsų komfortu bet kuriuo metu

Vertiname Jūsų laiką, todėl greita ir paprasta paslauga mums yra tokia pat svarbi kaip atviras ir žmogiškas bendravimas gyvai ar nuotoliu. Džiaugiamės galėdami padėti Jums viso proceso metu, pradedant net nuo tinkamos transporto priemonės išrinkimo, jei jos dar neišsirinkote.

Apie mus | Mogo-Patikimas finansuotojas, kuriuo galima pasikliauti

Patikimas finansuotojas, kuriuo galima pasikliauti

Kalbant apie finansavimą, manome, kad patikimumas yra viskas, todėl mums labai svarbu užtikrinti skaidrumą, laikytis įstatymų ir prisiimti atsakomybę. Buvimas patyrusios, stabilios ir tvarios tarptautinės įmonės dalimi bei sukaupta patirtis ne tik padeda mums teikti gerai patikrintas paslaugas, bet ir suteikia Jums saugumo žinant, kad esame įmonė, kuriai galite pasitikėti.

Eleving Group ?️

Mes esame tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Mes siūlome transporto priemonių lizingą ir vartojimo paskolas transporto priemonėms įsigyti. Su mūsų pagalba galite įsigyti bet kokios markės/amžiaus automobilį. Stengiamės ir įsiklausome į Jūsų poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą ieškant norimos transporto priemonės. Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų privatumą, tuo pačiu užtikriname pateiktų duomenų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Stengiamės Jums pasiūlyti lanksčias ir suprantamas finansavimo paslaugas
Apie mus | Mogo-2

Mūsų partneriai

Siekdami suteikti savo klientams galimybę saugiai įsigyti gerus automobilius, bendradarbiaujame su plačiu patikimų partnerių tinklu

Jūsų patogumui išsirinkite tinkamą automobilį iš bet kurio mūsų patikimo partnerio Lietuvoje

Žiūrėti žemėlapį

Jei esate transporto priemonių pardavėjas, tapimas Mogo partneriu leis Jūsų klientams gauti patikimą finansinį partnerį bei įvairias privilegijas savo įmonei.

Tapkite mūsų partneriu

TrustLine

Mums rūpi sąžiningumas, atitiktis ir etika, ir manome, kad dalis pasitikėjimo kultūros kūrimo yra mokymasis kalbėti, kai kažkas ne taip, kad galėtume išspręsti iškilusį klausimą.

„TrustLine“ yra „Mogo“ patronuojančios įmonės „Eleving Group“ pranešimų apie pažeidimus sistema, kurioje „Mogo“ darbuotojai ir išorės suinteresuotosios šalys gali saugiai ir konfidencialiai pranešti apie įtariamą, patirtą ar pastebėtą netinkamą elgesį. „TrustLine“ sukurta ir eksploatuojama taip, kad būtų užtikrintas informacijos išsamumas, vientisumas ir konfidencialumas bei neleidžiama prie jos patekti neįgaliotiems asmenims.

Kada pranešti apie netinkamą elgesį per TrustLine?

Raginame pranešti apie bet kokį nusižengimą, susijusį su:

  • Mogo ar Mogo atstovaujančių trečiųjų šalių verslo etikos ir standartų pažeidimu;
  • Mogo politikos ir vertybių, susijusių su valdymo praktika, verslo elgesiu ar elgesiu, pažeidimu;
  • Susirūpinimu dėl abejotinos apskaitos, vidaus kontrolės, audito ir finansinių ataskaitų teikimo arba tyčinių veiksmų siekiant neteisėtai gauti neteisėtos naudos, pvz., pinigų, turto ar paslaugų
  • Susirūpinimu dėl Mogo dalyvavimo žmogaus teisių pažeidimuose, taip pat verslo ar elgesio pažeidžiant žmogaus teises;
  • Reikšmingais pažeidimais, susijusiais su informacijos saugumo neatitikimais.

Nereikia turėti visų detalių arba būti tikram, kad kažkas negerai, kad kiltų susirūpinimas dėl sąžiningumo. Galite pasitikėti, kad į Jūsų pranešimus reaguosime rimtai, teisingai ir greitai bei imsimės veiksmų, jei ką nors reikės taisyti. Jei pasirinksite, pranešimas gali būti visiškai anoniminis.
 Atminkite, kad „TrustLine“ neturėtų būti naudojamas teikti klientų skundus. Norėdami pranešti apie juos, naudokite klientų aptarnavimo kontaktus.

Anonimiškumas bei atsakomybė

„Eleving Group“ netoleruoja diskriminacijos prieš asmenis, kurie geranoriškai pateikia pranešimą arba dalyvauja tyrime. Todėl naudojame veiksmingus, konfidencialius ir saugius pranešimų teikimo kanalus ir užtikriname, kad pranešėjai būtų veiksmingai nuo to apsaugoti. Jei manote, kad dėl pranešimo ar dalyvavimo tyrime Jūs buvote diskriminuojami, nedelsdami praneškite mums per „TrustLine“. Visos tokios ataskaitos bus tiriamos konfidencialiai.
 Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Eleving Group“ informavimo apie pažeidimus politiką: Eleving Group’s Whistleblowing policy.

Praneškite apie netinkamą elgesį per TrustLine