Apie Mogo

UAB "mogo LT" yra Eleving Group grupės, sėkmingai veikiančios jau 14-oje pasaulio šalių, dalis. Lietuvoje veikiame nuo 2012 m. ir per šį laiką tapome vienais patikimiausių savo srities ekspertais.

Mūsų pasiekimai

27 375
Bendras pasirašytų sutarčių kiekis nuo 2012 m.

Kodėl verta rinktis Mogo?

Finansinės technologijos geresniam socialiniam mobilumui ❤️
Apie mus | Mogo-Prieinamas finansavimas bet kurioje situacijoje

Prieinamas finansavimas bet kurioje situacijoje

Esame čia, kad padėtume Jums gauti finansavimą, reikalingų Jūsų kasdieniams poreikiams ir didesnėms svajonėms įgyvendinti. Realių situacijų supratimas padeda mums atrasti asmeninį požiūrį į kiekvieną situaciją, rasti geriausią sprendimą ir suteikti finansavimą net tada, kai kiti to negali.

Apie mus | Mogo-Rūpestis Jūsų komfortu bet kuriuo metu

Rūpestis Jūsų komfortu bet kuriuo metu

Vertiname Jūsų laiką, todėl greita ir paprasta paslauga mums yra tokia pat svarbi kaip atviras ir žmogiškas bendravimas gyvai ar nuotoliu. Džiaugiamės galėdami padėti Jums viso proceso metu, pradedant net nuo tinkamos transporto priemonės išrinkimo, jei jos dar neišsirinkote.

Apie mus | Mogo-Patikimas finansuotojas, kuriuo galima pasikliauti

Patikimas finansuotojas, kuriuo galima pasikliauti

Kalbant apie finansavimą, manome, kad patikimumas yra viskas, todėl mums labai svarbu užtikrinti skaidrumą, laikytis įstatymų ir prisiimti atsakomybę. Buvimas patyrusios, stabilios ir tvarios tarptautinės įmonės dalimi bei sukaupta patirtis ne tik padeda mums teikti gerai patikrintas paslaugas, bet ir suteikia Jums saugumo žinant, kad esame įmonė, kuriai galite pasitikėti.

Eleving Group

Mes esame tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Mes siūlome transporto priemonių lizingą ir finansavimą už turimą automobilį. Su mūsų pagalba galite įsigyti bet kokios markės/amžiaus automobilį. Stengiamės ir įsiklausome į Jūsų poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą ieškant norimos transporto priemonės. Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų privatumą, tuo pačiu užtikriname pateiktų duomenų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Stengiamės Jums pasiūlyti lanksčias ir suprantamas finansavimo paslaugas
Apie mus | Mogo-2

Mūsų partneriai

Siekdami suteikti savo klientams galimybę saugiai įsigyti gerus automobilius, bendradarbiaujame su plačiu patikimų partnerių tinklu

Jūsų patogumui išsirinkite tinkamą automobilį iš bet kurio mūsų patikimo partnerio Lietuvoje

Žiūrėti žemėlapį

Jei esate transporto priemonių pardavėjas, tapimas Mogo partneriu leis Jūsų klientams gauti patikimą finansinį partnerį bei įvairias privilegijas savo įmonei.

Tapkite mūsų partneriu
sales