Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Klausimai ir atsakymai apie visas paslaugas

Bendri klausimai
 • Autolizingas galimas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
 • Fizinis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 18 metų ir ne vyresnis nei 70 metų amžiaus.
 • Jūsų pilietybė įtakos nedaro, tačiau Jums reikia turėti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Norėdami gauti automobilio lizingą, užpildykite paraišką Mogo svetainėje arba susisiekite telefonu 8 700 800 99. Taip pat paraišką galite užpildyti apsilankydami viename iš mūsų klientų aptarnavimo centrų Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose arba pas vieną iš mūsų 300+ partnerių.

Fiziniams asmenims laiduotojas nėra reikalingas. Juridiniams asmenims laiduotojas yra būtinas.

Taip, žinoma! Gavę Jūsų sutikimą, mes įvertinsime Jūsų kreditingumą (pajamų ir turimų įsipareigojimų dabartinį statusą bei istoriją) bei pateiksime galutinį atsakymą.

Automobilio įsigijimo procesas
 1. Išsirinkite transporto priemonę ir užpildykite Mogo autolizingo paraišką.
 2. Sulaukite mūsų pasiūlymo, kurį pateiksime telefonu arba el. paštu.
 3. Gavus Mogo pasiūlymą, susisiekite su Mogo klientų aptarnavimo numeriu 8 700 800 99 likusių detalių aptarimui.
 4. Gavus teigiamą atsakymą ir suderinus pasiūlymo detales, atvykite į vieną iš mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba pas mūsų partnerį (jeigu išsirinkote jo automobilį) sutarties pasirašymui.
 5. Užregistruokite automobilį Mogo vardu ir pradėkite juo naudotis!

Norėdami sudaryti lizingo sutartį, visoms sandoryje dalyvaujančioms šalims reikia galiojančio paso ar asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimo (asmens, kuris vairuos lizinguojamą transporto priemonę), transporto priemonės techninio paso ir banko sąskaitos numerio. Paraiškos teikėjas sutarties pasirašymo momentu turi būti deklaravęs gyvenamają vietą tiksliu adresu.

KASKO draudimo nereikalaujame.

Transporto priemonės įvertinimas atliekamas nuotoliniu būdu, tačiau prieš sudarant sutartį klientų aptarnavimo skyriuje (arba pas Mogo partnerius) atliekama papildoma automobilio apžiūra / patikra.

Pasirašę lizingo sutartį ir įregistravę automobilį, Jūs būsite automobilio valdytojas iki lizingo sutarties pabaigos, o savininkas iki tol bus UAB "mogo LT".

Norėdami vykti į užsienį turėtumėte kreiptis į Mogo dėl atitinkamo įgaliojimo išdavimo.

Taip, sutarties sudarymui su Mogo, lizinguojama transporto priemonė privalės turėti galiojantį techninės apžiūros taloną (kitaip ji negalės būti įregistuota VĮ "Regitra").

Mokėjimai

Mokėjimai gali būti atliekami tiek per elektronine bankininkyste, tiek Mogo skyriuose visoje Lietuvoje, Pay Post skyriuose, Perlo terminaluose ar kitu Jums patogiu būdu.

 • Jei mokėjimas atliktas tame pačiame banke, mes gausime pinigus po kelių minučių.
 • Jei tai tarpbankinis mokėjimas, pingius galimai gausime tik kitą darbo dieną.
 • Jei mokėsite PayPost skyriuose arba Perlo terminaluose, informaciją apie atliktą mokėjimą mes gausime per 2 darbo dienas.
 • Jei atliksite mokėjimą Mogo skyriuje, patvirtinimą gausite per kelias minutes.
 • Kai mokėjimas bus gautas ir įskaitytas, Jūs automatiškai gausite patvirtinimą SMS žinute.

Esant tokiai situacijai, turite susisiekti su mumis telefonu 8 700 800 99, informuoti apie ketinimą parduoti automobilį. Mes informuosime Jus dėl tolimesnių veiksmų ir padėsime viską organizuoti kuo sklandžiau.

Taip, žinoma! Galite grąžinti finansavimą, kai tik panorėsite ir tai Jums papildomai nieko nekainuos!

Jei susidūrėte su mokėjimų sunkumais, susisiekite su mumis telefonu 8 700 800 99, kad kartu rastume geriausią abiems pusėms sprendimą.

Pasibaigus paskolos grąžinimo laikotarpiui arba atsiskaičius anksčiau laiko, Jūs turite susisiekti su mumis telefonu 8 700 800 99 arba el. paštu info@mogo.lt ir pranešti, kad norite perregistruoti automobilį savo vardu. Mes paruošime Jums reikiamus dokumentus, kuriuos galėsite atsiimti artimiausiame Mogo klientų aptarnavimo skyriuje.

Kai pasikeičia Jūsų kontaktinė informacija, turite apie tai informuoti Mogo telefonu 8 700 800 99 arba el. paštu info@mogo.lt

Užpildykite paraišką!
sales