Reikia pinigų?

Mogo – tai galimybė per vieną dieną gauti paskolą iki 90% Tavo automobilio rinkos vertės! Kuo mogo skiriasi nuo kitų finansų bendrovių? Pirmiausia, mes rūpinamės, kad gauti finansavimą būtų paprasta ir greita, o atiduoti lengva. Dar svarbiau – mes nepasiliekame automobilio kaip užstato. Gauk pinigus – pasilik automobilį!


 

Kaip pasiskolinti?

 

Paraiška

Jei turi automobilį – pateik užklausimą finansavimui gauti Tau patogiu būdu: užpildyk paraišką mogo.lt interneto svetainėje, skambink telefonu 8 700 80099, apsilankyk mogo klientų aptarnavimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje arba pas mūsų partnerius.

Įvertinimas

Per 1 valandą mes įvertinsime Tavo užklausimą ir pateiksime atsakymą.

Sutartis

Tau beliks atvykti pasirašyti sutartį į mogo klientų aptarnavimo skyrių arba pas mogo partnerius bei su gautu įgaliojimu nuvykti į VĮ "Regitra" užregistruoti automobilį kaip mogo nuosavybę.

Pinigai

Po perregistravimo iš karto gausi pinigus ir galėsi toliau važinėti savo automobiliu.

 

 

Klausimai?

 • Apie finansavimo suteikimą iš mogo

  Kas yra mogo?

  Tarptautiniu mastu veikiančiai grupei MOGO priklausanti UAB "mogo LT" teikia automobilių lizingo ir atgalinio lizingo (išperkamosios nuomos) paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. 

  Mogo siūlo patogiai ir greitai gauti  pinigų. Finansavimo garantu tampa Tavo automobilis, kurį parduosi mums, pasilikdamas teisę jį išpirkti, ir  kuriuo galėsi ir toliau važinėti. Pinigus į savo sąskaitą gausi tą pačią dieną (yra papildomų sąlygų).

  • Kaip gauti finansavimą iš mogo?

   Pateik užklausimą dėl finansavimo ir nurodyk pageidaujamą sumą. Tai gali padaryti Tau patogiausiu būdu:

   • Užpildyti formą mogo.lt interneto svetainėje,
   • Paskambinti telefonu 8 700 800 99,
   • Atvykti į mogo klientų aptarnavimo skyrius adresu:
                Vilniuje, Lentvario g. 7 (VĮ "Regitra“ pastate 1 a.)
                Kaune, Taikos pr. 135b
                Klaipėdoje, Šilutės pl. 50C (prie VĮ "Regitra")
                Panevėžyje, Klaipėdos g. 25
                Šiauliuose, P. Višinskio g. 32
                Marijampolėje, Kauno g. 47

   Mes įvertinsime užklausimą per 30 minučių ir, jeigu nuspręsime teigiamai, sudarysime sutartį bei sumokėsime pinigus, o Tu ir toliau galėsi važinėti automobiliu, lygiai taip pat, kaip ir iki šiol – mes nepasiliksime jo kaip užstato.

  • Kokią sumą aš galiu gauti?

   Atsižvelgiant į Tavo kreditingumą, automobilio modelį ir pagaminimo metus, mes galime mokėti iki 90 % automobilio vertės.

   Pavyzdžiui, jeigu Tavo automobilį įvertinsime 2 000 Eur, maksimali mokama suma, kurią mes galėsime Tau suteikti, bus 1 800 Eur. Žinoma, gali pasiimti ir mažiau – tiek, kiek Tau reikia.

  • Kokiam laikotarpiui mogo teikia finansavimą?

   Tu gali pasirinkti mokėjimų skaičių nuo 2 iki 72.

  • Kokių gali kilti kliūčių gaunant finansavimą?

   Automobilio modelio, spalvos ir kėbulo tipo apribojimo nėra. Finansuojame lengvuosius automobilius, motociklus, krovininį ir komercinį transportą. Taip pat svarbu, kad jis turėtų privalomąją galiojančią TA ir TPVCA draudimą.

  • Kam naudingas mogo finansavimas?

   Mogo teikiamas finansavimas naudingas tiems, kuriems skubiai reikia didelės pinigų sumos, nes gauti finansavimą iš mogo.lt lengviau nei iš kitų finansų įstaigų ar išperkamosios nuomos bendrovių. Savo automobilį gali parduoti ir gauti iki 90 % jo vertės iš karto. Gavęs pinigus galėsi juo važinėti, o kai rasi pirkėją, Tu turėsi grąžinti mums finansavimo sumą  tam, kad galėtum perregistruoti automobilį savo vardu, ir užbaigti pardavimo procedūrą. Bet kuriuo nuomos termino metu automobilį galėsi išpirkti ir parduoti bet kuriam kitam asmeniui už savo pageidaujamą kainą.

 • Apie automobilį
 • Finansavimo įforminimas
  • Kiek reikia laukti, kol bus įformintas finansavimas?

   Finansavimo įforminimas iš mogo užtruks vos keliasdešimt minučių. Mes pervesime pinigus į Tavo sąskaitą per 1 dieną.

  • Ar reikia pateikti duomenis apie mano mėnesio pajamas?

   Jeigu Jūsų pajamos matomos Sodros duomenų bazėje, tuomet papildomų dokumentų apie mėnesines pajamas pateikti nereikės. Jeigu gaunate pajamas iš kitur, tuomet reikės pateikti tai pagrindžiančius dokumentus. Vis dėlto pagrindinis finansavimo sumos kriterijus – Tavo automobilio vertė.

    

  • Kaip įforminamas finansavimas?

   Patogiu būdu pateik užklausimą, kuriame nurodyk norimą pinigų sumą. Mes per 30 minučių įvertinsime Tavo užklausimą ir automobilį. Jei atsakymas bus teigiamas, beliks tik atvykti į klientų aptarnavimo skyrių ir pasirašyti sutartį.

   •  Vilniuje, Lentvario g. 7 ( VĮ „Regitra“ pastate 1 a.) 
   •  Kaune, Taikos pr. 135b
   •  Klaipėdoje, Šilutės pl. 50C ( prie VĮ "Regitra")
   •  Panevėžyje, Ukmergės g. 11-18 (Mogo partneris "Brokerių aljansas")
   •  Šiauliuose, P. Višinskio g. 32
   •  Marijampolėje, Kauno g. 47

   Po sutarties sudarymo Tau reikės perregistruoti automobilį VĮ "Regitra" mogo vardu. Kai mes įsitikinsime, kad automobilis sėkmingai perregistruotas – pervesime Tau pinigus, o Tu ir toliau galėsi važinėti automobiliu.

  • Ar reikia mokėti už finansavimo įforminimą?

   Taikomas sutarties sudarymo mokestis yra 7,5 %, bet ne mažiau nei 150 Eur. Taip pat reikės sumokėti nustatytą VĮ "Regitra" mokestį už automobilio perregistravimą. Šiandien tai yra 14,48 Eur.

  • Kokių dokumentų reikia norint įforminti finansavimą?

   Kad įformintum finansavimą iš mogo, Tau reikės Lietuvos Respublikos piliečio paso arba asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimo ir automobilio dokumentų. Pateikdamas užklausimą finansavimui gauti turėsi nurodyti tik savo vardą, pavardę, asmens kodą. Taip pat Lietuvos Respublikos piliečio pasas ar asmens tapatybės kortelė ir automobilio dokumentai bus reikalingi kreipiantis į VĮ „Regitra“.

 • Kiti klausimai
 • Finansavimo grąžinimas
 • Atsitikus draudiminiam įvykiui


Mogo - patikima ir greita paskola už automobilį. Šiomis dienomis greitos paskolos internetu yra įmanomos kiekvienam. Savaime suprantama, kad greitos paskolos yra populiariausios dėl spartumo. Tokia paskola internetu dažniausiai nėra labai didelė, tačiau taip yra todėl, jog greitos paskolos labai dažnai reikalingos tik tada, kai pritrūksta pinigų kasdieninėms reikmėms. Galų gale, greitos paskolos internetu gali būti suteikiamos ir nuosavą automobilį naudojant kaip užstatą.

Mogo suteikiamos greitos paskolos su užstatu yra puikus pasirinkimas. Vos klientui užpildžius paskolos paraišką, paraiška patikrinama vos per pusvalandį ir dar tą pačią dieną gali gauti iki 90% automobilio vertės. Paskola grąžinama mėnesinėmis įmokomis. Pasiimant paskolą automobiliui, automobilis yra naudojamas kaip užstatas, tačiau klientas vis tiek gali juo naudotis. Tokios paskolos su užstatu užtikrina skolintoją, kad jis, bet kokiu atveju, neliks nieko nepešęs.

Kiek nori pasiskolinti?

mokėjimai
Užpildyk paraišką
Detalus pasiūlymas

Susipažink su mokėjimų grafiku pagal anuiteto metodą.