Mogo partneriai - automobilių pardavėjai

Visi 154
Mūsų partnerių istorijos

Dažnai žmonės kreipdavosi į mus dėl paskolos pasirinktam automobiliui, bet procedūros su kitomis lizingo bendrovėmis būdavo sunkios, trukdavo iki keletos dienų ir dažnu atveju klientas gaudavo neigiamą atsakymą. Pradėjus bendradarbiauti su mogo atsakymą dėl finansavimo savo klientams galime pateikti iškart prekybos vietoje, kadangi kliento vertinimas trunka vos 15-30 min. Dažnu atveju klientas gauna teigiamą atsakymą. Bendradarbiaujant su mogo per pastaruosius kelis metus pardavimai lizingu sudaro vis didesnę visų pardavimų dalį.

UAB „Gintaras“
Esame labai patenkinti partneryste su mogo, nes kuo toliau, tuo daugiau automobilių parduodame paiūlydami mogo lizingą. Džiugu, kad mogo lanksčiai vertina kiekvieną klientą ir randamas palankiausias sprendimas. Taip pat labai patogu, kad klientas gauna greitą atsakymą dėl finansavimo, o sutartis pasirašome vos per vieną valandą.

UAB „Astela“
Astela
Dar prieš metus pardavinėjome automobilius tik už grynuosius pinigus, turėjome pigesnių automobilių asortimentą, kuriuos bankai atsisakydavo lizinguoti. Pradėjus sėkmingai bendradarbiauti su mogo, kuomet automobilius galime parduoti ir lizingu, mūsų apyvarta paaugo daugiau nei 30 %. Dabar savo klientams galime pasiūlyti pilną finansinių paslaugų paketą.

UAB „Rudžada“