Klausimai

 • Apie finansavimo suteikimą iš mogo

  Kas yra mogo?

  Tarptautiniu mastu veikiančiai grupei MOGO priklausanti UAB "mogo LT" teikia automobilių lizingo ir atgalinio lizingo (išperkamosios nuomos) paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. 

  Mogo siūlo patogiai ir greitai gauti  pinigų. Finansavimo garantu tampa Tavo automobilis, kurį parduosi mums, pasilikdamas teisę jį išpirkti, ir  kuriuo galėsi ir toliau važinėti. Pinigus į savo sąskaitą gausi tą pačią dieną (yra papildomų sąlygų).

  • Kam naudingas mogo finansavimas?

   Mogo teikiamas finansavimas naudingas tiems, kuriems skubiai reikia didelės pinigų sumos, nes gauti finansavimą iš mogo.lt lengviau nei iš kitų finansų įstaigų ar išperkamosios nuomos bendrovių. Savo automobilį gali parduoti ir gauti iki 90 % jo vertės iš karto. Gavęs pinigus galėsi juo važinėti, o kai rasi pirkėją, Tu turėsi grąžinti mums finansavimo sumą  tam, kad galėtum perregistruoti automobilį savo vardu, ir užbaigti pardavimo procedūrą. Bet kuriuo nuomos termino metu automobilį galėsi išpirkti ir parduoti bet kuriam kitam asmeniui už savo pageidaujamą kainą.