Paskola už automobilį, automobilio lizingas – mogo.lt

Pateik paraišką internetu!

Paskola už užstatą: automobilį, auto mašiną

Tau priklauso automobilis

Pavyko rasti savo svajonių automobilį?

Užpildyk paraišką

Užpildyk paraišką

Gauk finansavimą

Mes suteiksime finansavimą iki 90 % automobilio vertės!

Kodėl naudinga imti finansavimą iš mogo.lt?

  • Gaukite iki 90 % automobilio vertės!
  • Sutarties galiojimo laikotarpiu ir toliau naudokis automobiliu!
  • Galimybė išpirkti automobilį be nuo termino priklausančio pabrangimo!
  • Sutarties sudarymas per 1 val.!

Paskola už automobilį arba automobilio įkeitimas – puikus ir patrauklus pasiūlymas norintiems sulaukti auto paskolos. Kaip tai veikia? Viskas labai paprasta! Norint pasinaudoti paskola už užstatą Jums tereikia apsilankyti svetainėje mogo.lt. Ten nurodyti, kiek nori pasiskolinti ir per kiek kartų norėtumėte grąžinti paskolą už auto.

Bendrovė suteiks Jums galimybę per vieną dieną gauti iki 90 proc. automobilio vertės. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų transporto priemonė bus įvertinta 5000 litų, maksimali mokama suma, kurią bendrovė galės suteikti, sieks 4500 litų. Žinoma, Jūs galėsite pasiskolinti ir mažesnę sumą, o auto paskolos pinigus grąžinti net per penkerius metus.

Automobilio užstatymas galioja lengviesiems automobiliams, motociklams, krovininiam ir komerciniam transportui, kuris turi privalomąją galiojančią TA ir TPVCA draudimą. Taip pat labai svarbu, kad automobilis būtų registruotas Jūsų vardu.

Mogo.lt teikiama paskola užstatant automobilį – tai paprastas ir patogus būdas gauti reikiamą pinigų sumą ir pasilikti transporto priemonę. Prašymą dėl paskolos su automobilio įkeitimui galima pateikti trimis būdais: užpildant formą mogo.lt interneto svetainėje, kreipiantis telefonu 8 700 80099, apsilankant klientų aptarnavimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Panevėžyje arba partnerių skyriuose Alytuje ir Marijampolėje.

Auto paskola sutaupo Jūsų nervus ir laiką. Užklausimas dėl paskolos įkeičiant automobilį bus išnagrinėtas per 30 min., o sulaukus teigiamo mogo.lt atsakymo Jums reikės tik patvirtinti finansavimo sutartį elektroninio ryšio priemonėmis arba įforminti ją apsilankius klientų aptarnavimo skyriuose.

Jei finansavimo sutartis bus sudaryta internetu, už dokumentų įforminimą reikės sumokėti tik 1 centą. Ši suma bus pervesta į mogo.lt sąskaitą kaip patvirtinimas, kad sutinkate su finansavimo sutarties sąlygomis. Atkreipiame dėmesį, kad papildomai reikės sumokėti nustatytą VĮ “Regitra” mokestį už automobilio perregistravimą, kurio dydis šiandien siekia 49 litus.

Šiuos veiksmus atlikus kitą dieną Jums beliks užregistruoti transporto priemonę kaip paskolą už automobilį teikiančios įmonės nuosavybę. Išskirtinis mogo.lt paslaugos bruožas – priešingai nei kitos finansinės įstaigos ar lizingo paslaugos teikiančios įmonės – mogo.lt finansuoja lengvuosius automobilius, motociklus, krovininį ir komercinį transportą, o pardavėjas gali būti tiek juridinis, tiek fizinas asmuo.

Mogo.lt siūlomas kreditas už automobilį – tai tikras išsigelbėjimo ratas finansinei nelaimei ištikus. Toks finansavimas naudingas tiems, kuriems skubiai reikia didelės pinigų sumos neprarandant transporto priemonės. Bet kuriuo nuomos termino metu Jūs galėsite išsipirkti automobilį grąžindami visą finansavimo sumą.

Paskola užstatant automobilį jau pasinaudojo šimtai klientų – užgriuvus sunkumams drąsiai kreipkis į mogo.lt ir naudokis greita bei patogia finansine injekcija. Su mumis Jūsų kelionė niekada nenutrūks!

Daugiau Mažiau

Mokėjimų grafikas

Susipažink su mokėjimų grafiku pagal anuiteto metodą.

Dažniausiai užduodami klausimai

© 2014 mogo.lt Visos teisės saugomos

Mogo dirba šiose šalyse: mogo.lvmogo.ee